NIERUCHOMOŚĆ: BRUKOWA 24, ŁÓDŹ

Usytuowana przy ul. Brukowej 24 o Powierzchni 62 973m2 działka, położona w dużym kompleksie przemysłowo-biurowym znajdującym się na osiedlu Bałuty. Lokalizacja kompleksu pomiędzy głównymi miejskimi arteriami komunikacyjnymi jakimi są ulice: Aleksandrowska, Szczecińska, Limanowskiego i Al. Włókniarzy umożliwia wygodne połączenie na kierunkach Turek, Uniejów, Zgierz, Warszawa, Łowicz.

Nieruchomość posiada w ofercie szereg budynków magazynowych takich jak Hale i place utwardzone oraz duży budynek biurowy. Nieruchomość uzbrojona jest w następujące media: energię elektryczną, wodę z sieci miejskiej, kanalizację miejską, ciepło z sieci miejskiej, kanalizację deszczową, sieci telekomunikacyjne.

Duży obszar nieruchomości stanowią hale o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym oraz zabudowania pomocnicze takie jak garaże i warsztaty. Są to konstrukcje powstałe w różnych okresach od lat 60-tych do 2009 roku. Na pozostałej części terenu znajdują się otwarte place składowe wyposażone w suwnice na estakadach umożliwiające transport wewnątrz składowisk jak i sprawne załadunki i rozładunki towarów o dużych gabarytach i masie.

Nieruchomość posiada odpowiednią infrastrukturę oświetlonych i utwardzonych dróg wewnętrznych do transportu kołowego oraz torowiska do transportu kolejowego, przebiegające przez wszystkie hale oraz składowiska otwarte. Torowisko połączone jest ze znajdującą się przy południowej granicy nieruchomości bocznicą kolejową i również obsługiwane jest przez suwnice. Cały teren nieruchomości jest monitorowany i ochraniany przez firmę SOLID.

SZCZEGÓŁOWE DANE

Lokalizacja Obiektu: ul. Brukowa 24, Łódź
Całkowita Powierzchnia: Obszar Działki 62 973 m2
Powierzchnia Hali: S.8 – 5165 m2 S.2 2847 m2 Hala S.4/S.3 – 5294,35 m2
4 Składowiska O Powierzchni: S.1 – 3500 m2 S.5 – 3700 m2 S.6 – 3300 m2 S.7 – 4900 m2
Ochrona firmy SOLID
Konstrukcje Powstałe: od lat 60-tych do 2009 roku.