SPEDYCJA

Centrostal Logistics jest licencjonowanym pośrednikiem w zakresie przewozów rzeczy.

Centrostal Logistics gwarantuje swoim klientom solidną realizację usług spedycyjnych. Do Państwa dyspozycji pozostaje grupa specjalistów, którzy służą pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia. W połączeniu z własną infrastrukturą magazynowo – przeładunkową dysponujemy możliwością realizacji kompleksowej obsługi łańcucha dostaw, w szczególności przesyłek skonteneryzowanych (FCL i LCL), jak również samochodowych (FTL i LTL)

Centrostal Logistics pracuje w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne (OPWS 2010)


MAGAZYNOWANIE

Centrostal Logistics oferuje magazynowanie towarów dla różnego rodzaju branż. Proponujemy krótko i długoterminowe kontrakty magazynowe łącząc je z kompleksową ofertą przeładunkową i dystrybucyjną.

Dzięki zróżnicowanym przestrzeniom magazynowym możemy zaoferować składowanie zarówno towarów spaletyzowanych, towarów w „big bagach” , towarów hutniczych w tym kręgów stalowych jak również maszyn i urządzeń. Posiadane urządzenia transportowe umożliwiają prace przeładunkowe z obiektami logistycznymi o masach do 42 ton.

Centrostal Logistics oferuje dla towarów w imporcie usługę czasowego składowania umożliwiającą zawieszenie należności celnych i podatkowych przez okres do 90 dni.


PRZEŁADUNKI

Centrostal Logistics oferuje szerokie spektrum usług przeładunkowych z wykorzystaniem różnorodnej infrastruktury technicznej i bocznic kolejowych.

Specjalizujemy się w przeładunkach naczepa-kontener, kontener-naczepa. Wykwalifikowana kadra, z wieloletnim doświadczeniem stanowi gwarancję właściwego sztauowania towarów w jednostkach kontenerowych. Naszym klientom zapewniamy balansowanie ładunków wykonywane z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania.

Posiadana infrastruktura magazynowa pozwala na prowadzenie rozładunków na terenie hal magazynowych i bezpośrednie składowanie w obszarze regałów magazynować


AGENCJA CELNA

Centrostal Logistics dla zapewnienia kompleksowej oferty logistycznej uruchomił agencję celną, oferującą obsługę celną przesyłek w eksporcie i imporcie.

Centrostal Logistics posiada magazyn celny oferujący składowane towarów neutralnych pod dozorem celnym w magazynie czasowego składowania; Pozwolenie na prowadzenie Magazynu Czasowego Składowania – wydane przez Naczelnika Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi.

Centrostal Logistics oferuje dla towarów w imporcie usługę czasowego składowania umożliwiającą zawieszenie należności celnych i podatkowych przez okres do 90 dni.

Więcej informacji znajdziesz na stornie naszego partnera Centrostal Logistics

Logo-1