NIERUCHOMOŚĆ: POJEZIERSKA 97, ŁÓDŹ

Usytuowana przy ul. Pojezierskiej 97 na terenach przemysłowych jest dobrze skomunikowana z miejskimi arteriami komunikacyjnymi oraz uzbrojona w media. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket Tesco oraz kompleksy magazynowo produkcyjne. Na terenie nieruchomości znajdują się hale o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym o powierzchni od 1750m2 do 2200m2, są to obiekty z lat 60-tych.

Nieruchomość uzbrojona jest w następujące media: energię elektryczną, wodę z sieci miejskiej, kanalizację miejską, ciepło z sieci miejskiej, kanalizację deszczową. Przy budynkach hal znajduje się również duży budynek biurowy. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do będącej w ruchu bocznicy kolejowej. Wszystkie wymienione obiekty posiadają pełne odbiory zgodne z przepisami budowlanymi. Położone są one w dużym kompleksie przemysłowo-biurowym znajdującym się na osiedlu Bałuty. Lokalizacja kompleksu pomiędzy głównymi miejskimi arteriami komunikacyjnymi jakimi są ulice: Aleksandrowska, Szczecińska, Limanowskiego i Al. Włókniarzy umożliwia wygodne połączenie na kierunkach Turek, Uniejów, Zgierz, Warszawa, Łowicz.

W skład kompleksu wchodzi dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek administracyjny o konstrukcji żelbetowo-szkieletowej, dzielący się na dwie części. Do budynku od strony wschodniej przyklejone są hale H1,H2,H3,H4 z którymi to obiektami budynek jest funkcjonalnie związany. Obiekty są monitorowane i ochronione.

SZCZEGÓŁOWE DANE

Lokalizacja Obiektu: Pojezierska 97, Łódź
Na Terenie Hale Magazynowo – Produkcyjne O Powierzchni: od 1750 m2 do 2200 m2
Powierzchnia Hali: Hala H.1 – 4308 m2 Hala H.2 – 1760 m2 Hala H.3 – 1963,60 m2 Hala H.4 – 1750,40 m2 Hala H.5 – 2800 m2
Teren Obiektu: Monitorowany I Chroniny